Szpital (420)

Szpital

sezon 4 odc. 420

3.4/10
serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:26-letni model Marcin i rok młodsza Agnieszka przywożą na oddział matkę dziewczyny, Jadwigę. Przyjechali do szpitala z wesela, podczas którego kobieta zaczęła się palić od chińskiego lampionu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

26-letni model Marcin i rok młodsza Agnieszka przywożą na oddział matkę dziewczyny, Jadwigę. Przyjechali do szpitala z wesela, podczas którego kobieta zaczęła się palić od chińskiego lampionu. Marcin próbował ją ugasić i sam został lekko poparzony. Doktor Piotr Wójtowicz leczy 18-letniego chłopca z uszkodzoną kostką. Pacjent nie zdaje sobie sprawy, że to jego siostra poluzowała kółka w desce, co doprowadziło do wypadku. Zrobiła to na prośbę jego rywala, 18-letniego Michała, w którym jest zakochana. Chłopak również przyjeżdża do szpitala i próbuje nakłonić dziewczynę, żeby nie dopuściła do wyjścia brata z placówki.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także