Szpital (401)

Szpital

sezon 4 odc. 401

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 7 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Pacjentem doktora Michała Morawskiego jest mężczyzna, który został potrącony przez samochód. Okazuje się, że uciekł sprzed ołtarza z powodu ataku paniki. Do jego drinka dosypano narkotyków.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Pacjentem doktora Michała Morawskiego jest młody mężczyzna, który został potrącony przez samochód. Okazuje się, że uciekł sprzed ołtarza z powodu ataku paniki. By dodać mu odwagi, świadek dosypał do drinka pana młodego narkotyków. Matka pacjenta nie akceptuje rodziny jego wybranki, więc cieszy się, że nie doszło do ślubu. Na odział trafia 13-latek, który za namową starszego brata wdychał gaz z zapalniczki. Chłopak zrobił to z zazdrości, uważa bowiem, że dziadkowie, którzy ich wychowują, faworyzują młodszego z braci.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także