Szpital (388)

Szpital

sezon 4 odc. 388

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Ratownicy przywożą na oddział Jarosława Michalika. Mężczyzna wraz z dziewczyną, z którą od niedawna się spotyka, mieli niegroźny wypadek samochodowy. Parą zajmuje się dr Piotr Wójtowicz.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Ratownicy pogotowia przywożą na oddział Jarosława Michalika. Mężczyzna wraz z dziewczyną, z którą od niedawna się spotyka, mieli niezbyt groźny wypadek samochodowy. Para trafia pod opiekę dr. Piotra Wójtowicza. Pacjent jest karłem i ma rozcięty łuk brwiowy, zawroty głowy oraz nudności. Jego dziewczyna niedawno rozstała się z narzeczonym. Mężczyzna przyjeżdża na odział, by ją odzyskać... Do szpitala trafia też 20-letni Wojciech Grabysa, który urządza pokazy połykania i wypluwania drobnych przedmiotów. Podczas jednego z występów na dyskotece, nie udało mu się ich odkrztusić. W szpitalu towarzyszą mu poznane w klubie dziewczyny. Chcąc im zaimponować, połyka kolejny przedmiot.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także