Szpital (377)

Szpital

sezon 4 odc. 377

3.5/10
serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Na SOR trafia 70-letnia Irena, która spadła z ruchomych schodów w centrum handlowym. W tym samym czasie starsze małżeństwo przywozi do szpitala 5-letniego wnuka, który uległ wypadkowi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Na SOR trafia 70-letnia Irena, która spadła z ruchomych schodów w centrum handlowym. Za karetką do szpitala przyjeżdża 19-letnia wnuczka kobiety z koleżanką, która - jak się okazuje - sama zepchnęła staruszkę. W tym samym czasie dziadkowie przywożą do szpitala swojego wnuka, 5-letniego Krzysia, który potłukł się podczas upadku z roweru. Małżonkowie nie chcą zwrócić dziecka jego biologicznym rodzicom.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także