Szpital
sezon 4 odc. 353
Występują: | Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz |
---|---|
W skrócie: | Pogotowie przywozi do szpitala 13-letnią Joasię Marczak. Pacjentką zajmuje się dr Eryk Wajman. Dziewczyna została ranna, kiedy jej szkolny kolega odpalił petardę. Chłopak chciał jej zaimponować. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.
W tym odcinku
Pogotowie przywozi do szpitala 13-letnią Joasię Marczak. Pacjentką zajmuje się dr Eryk Wajman. Dziewczyna została ranna, kiedy jej szkolny kolega odpalił petardę. Chciał jej zaimponować i przygotował pokaz sztucznych ogni. Niestety, petarda którą odpalił, wybuchła mu w ręce. Na SOR trafia też 67-letnia Róża Jakubik. Podczas opieki nad 4-letnim wnukiem straciła przytomność. Przerażony chłopiec uciekł z domu, ale nikt o tym nie wie. Pacjentką zajmuje się dr Piotr Wójtowicz. Kobieta odzyskuje przytomność i orientuje się, że wnuk zniknął. Jest przerażona. Rodzice odnajdują wyziębionego malucha w parku.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Maciej Słota
jako dr Piotr Wójtowicz -
Radosław Osmalak
jako dr Eryk Wajman -
Krzysztof Wnuk
jako dr Michał Morawski -
Tomasz Augustynowicz
jako dr Robert Szewczyk -
Sylwia Oksiuta
jako dr Anna Nowicka -
Kaja Sosnowska
jako dr Dominika Gajda -
Elżbieta Wójcik
jako pielęgniarka Elżbieta Sutowska
Zobacz także
- Szpital (366) - serial paradokumentalny - dziś, 9 sierpnia 6:15
- Szpital (367) - serial paradokumentalny - dziś, 9 sierpnia 7:15
- Szpital (368) - serial paradokumentalny - dziś, 9 sierpnia 8:15
- Szpital (369) - serial paradokumentalny - dziś, 9 sierpnia 9:15
- Szpital (243) - serial paradokumentalny - dziś, 9 sierpnia 15:45
- Szpital (244) - serial paradokumentalny - dziś, 9 sierpnia 16:45
- Szpital (245) - serial paradokumentalny - dziś, 9 sierpnia 17:45
- Szpital (246) - serial paradokumentalny - dziś, 9 sierpnia 18:45
- Szpital (909) - serial paradokumentalny - noc sob./niedz., 9 na 10 sierpnia 2:35
- Szpital (910) - serial paradokumentalny - noc sob./niedz., 9 na 10 sierpnia 3:35