Szpital (351)

Szpital

sezon 4 odc. 351

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Pogotowie przywozi do szpitala 7-letniego Adasia Wajrana. Pacjent odniósł obrażenia w wypadku, który nieumyślnie spowodował jego ojciec. Rannym zajmuje się doktor Nowicka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Pogotowie przywozi do szpitala 7-letniego Adasia Wajrana. Pacjent odniósł poważne obrażenia w wypadku samochodowym, który nieumyślnie spowodował jego ojciec. Rannym zajmuje się dr Anna Nowicka. Młodemu pacjentowi towarzyszy ojciec, który po rozstaniu z żoną rzadko widuje się z dzieckiem. Do szpitala trafia również 28-letnia Magdalena Poraj. Na oddział przyprowadza ją były narzeczony. Mężczyzna nie wie, że kobieta wstrzykuje sobie niewielkie dawki insuliny, by się zabić. Pacjentkę przyjmuje dr Michał Morawski. Podczas badania zauważa na jej brzuchu ślady po wkłuciach. Podejrzewa, że choruje ona na cukrzycę. Na oddział trafia również chora na Alzheimera matka Magdaleny.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także