Szpital (343)

Szpital

sezon 4 odc. 343

3.4/10
serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Karetka przywozi do szpitala mężczyznę, który został postrzelony przez syna w odwecie za zabicie psa. Do szpitala przychodzi 22-letnia Lena. Uległa ona wypadkowi podczas jazdy na łyżwach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Karetka przywozi do szpitala 48-letniego Ryszarda. Podczas kłótni z synem pacjent zastrzelił jego psa. Zrozpaczony 16-latek zabrał ojcu broń, postrzelił go w biodro, po czym uciekł z domu. Poszkodowanego bada dr Piotr Wójtowicz. Do szpitala przychodzi 22-letnia Lena, która miała wypadek na łyżwach. Nagle zrobiło jej się słabo. Dziewczyna przewróciła się, upadając na prawą rękę, która teraz bardzo ją boli. Przyjmuje ją dr Dominika Gajda.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także