Szpital (342)

Szpital

sezon 4 odc. 342

3.4/10
serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Artur przywozi do szpitala swoją dziewczynę, która zakrztusiła się ukrytym w torcie pierścionkiem zaręczynowym. Na oddział ratunkowy trafia też mężczyzna, który spadł ze schodów i rozbił sobie głowę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Artur przywozi do szpitala swoją dziewczynę, 24-letnią Barbarę. Mężczyzna chciał się jej dziś oświadczyć. Przygotował uroczystą kolację, a pierścionek zaręczynowy włożył do tortu. Dziewczyna nie zauważyła go, zjadła ciasto i zakrztusiła się błyskotką. Pacjentką zajmuje się dr Eryk Wajman. Pogotowie przywozi na oddział ratunkowy 40-latka, który spadł ze schodów. Pacjent rozbił sobie głowę i mocno się poturbował. Rannego przyjmuje dr Anna Nowicka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także