Szpital (339)

Szpital

sezon 4 odc. 339

3.4/10
serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Do szpitala dociera 14-letnia Paulina, która bawiła się w grę polegającą na rzucaniu wyzwań na portalu społecznościowym. Pacjentka próbowała wciągnąć prezerwatywę nosem i wyjąć ją ustami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Do szpitala dociera 14-letnia Paulina, którą przyjmuje dr Dominika Gajda. Dziewczyna bawiła się w grę polegającą na rzucaniu wyzwań na portalu społecznościowym. Pacjentka próbowała wciągnąć prezerwatywę nosem i wyjąć ją ustami. Jednak przedmiot zaklinował się w przewodzie nosowym dziewczyny, powodując obfite krwawienie. Na oddział zgłasza się 28-letni Łukasz. Mężczyzna ma zawroty głowy, zaburzenia widzenia i odczuwa nudności. Bada go dr Piotr Wójtowicz.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także