Szpital (337)

Szpital

sezon 4 odc. 337

3.4/10
serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Mężczyzna przywozi do szpitala 50-letnią żonę, Irenę. Okazuje się, że 15-letni syn kobiety dla żartu poczęstował ją ciastem z marihuaną. Karetka przywozi z wypadku ciężko ranną 26-latkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Mężczyzna przywozi do szpitala 50-letnią żonę, Irenę. Kobieta jest pobudzona i zachowuje się bardzo dziwnie. Jej 15-letni syn dla żartu poczęstował ją ciastem z marihuaną. Pacjentkę przyjmuje dr Dominika Gajda. Karetka przywozi do szpitala ciężko ranną 26-latkę. Kobieta miała wypadek, jadąc ze starszą siostrą samochodem. Zajmuje się nią ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz. Druga kobieta trafi natomiast pod opiekę dr. Roberta Szewczyka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także