Szpital (327)

Szpital

sezon 4 odc. 327

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:10-letnia Marysia przywozi do szpitala półrocznego brata. Zauważyła ona, że chłopiec jest osłabiony. Na oddział ratunkowy trafia również 38-letni Grzegorz, którego przejechała autem narzeczona.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

10-letnia Marysia przywozi do szpitala półrocznego brata. Dziewczynka zauważyła, że chłopiec jest bardzo osłabiony i może być poważnie chory. Dziecko trafia pod opiekę dr Anny Nowickiej, która zauważa u niego poważne niedożywienie. Pogotowie przywozi na oddział ratunkowy 38-letniego Grzegorza. Mężczyzna miał wypadek podczas naprawiania samochodu. Jego kochanka niechcący przejechała po nim autem. Pacjentem zajmie się dr Michał Morawski.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także