Szpital (324)

Szpital

sezon 4 odc. 324

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Do szpitala przychodzi Wiktor ze swoją kochanką. Teściowa przyłapała parę w łóżku i uderzyła go butelką. Karetka pogotowia przywozi na SOR 16-letniego Antka. Nastolatek został pogryziony przez psy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Do szpitala przychodzi 35-letni Wiktor ze swoją kochanką. Za zgodą żony mężczyzna sypia z innymi kobietami. Teściowa przyłapała parę w łóżku, wpadła w szał i uderzyła zięcia butelką po winie, a jego partnerkę podrapała po twarzy. Pacjenta przyjmuje dr Robert Szewczyk. Karetka pogotowia przywozi na SOR 16-letniego Antka. Nastolatek próbował włamać się do domu biologicznego ojca i został dotkliwie pogryziony przez psy. Jego stan jest poważny. Przyjmuje go dr Piotr Wójtowicz.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także