Szpital (322)

Szpital

sezon 4 odc. 322

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Karetka przywozi do szpitala chłopca, który wypił drinka matki i spadł ze schodów. Pacjentem zajmuje się Anna Nowicka. W tym czasie Eryk Wajman bada informatyka, który uległ wypadkowi na siłowni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Karetka pogotowia przywozi do szpitala 5-letniego Adasia. Chłopiec wypił drinka matki i spadł ze schodów. Ma liczne obrażenia. Małym pacjentem zajmuje się dr Anna Nowicka. Dr Eryk Wajman przyjmuje 27-letniego informatyka, który zgłosił się na SOR z powodu ostrego bólu nogi. Mężczyzna zakochał się w koleżance z pracy i dla niej postanowił się odchudzać. Jednak podczas ćwiczeń na siłowni miał wypadek.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także