Szpital (320)

Szpital

sezon 4 odc. 320

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Na oddział zgłasza się 35-letni Paweł. Mężczyzna został pobity przez żonę, ale wstydzi się do tego przyznać. Karetka przywozi do szpitala 40-latkę, która skarży się na ból w klatce piersiowej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Na oddział zgłasza się 35-letni Paweł. Mężczyzna został pobity przez żonę, ale wstydzi się przyznać do tego lekarzom. Ma dużą ranę na głowie, która mocno krwawi. Przyjmuje go dr Dominika Gajda. Karetka przywozi do szpitala 40-latkę, która ma problemy z oddychaniem i skarży się na ból w klatce piersiowej. Kobietą zajmuje się dr Piotr Wójtowicz.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także