Szpital (32)

Szpital

sezon 1 odc. 32

3.6/10
serial paradokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak
W skrócie:Karetka przywozi do szpitala mężczyznę. Ma złamaną rękę.nie pamięta, kim jest. Dr Eryk Wajman przypuszcza, że pacjent ma chorobę Alzheimera. Magdalena skarży się na ból brzucha i nudności.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Karetka pogotowia przywozi do szpitala 78-letniego Stanisława Werdyńskiego, który przewrócił się w centrum miasta. Mężczyzna ma złamaną rękę. Nie pamięta, kim jest. Pacjentem zajmuje się dr Eryk Wajman, który przypuszcza, że mężczyzna ma chorobę Alzheimera. W izbie przyjęć czeka na swoją kolejkę Magdalena Barska, która skarży się na ból brzucha i nudności. Towarzyszy jej drugi mąż i córka z poprzedniego małżeństwa. Wszyscy są ze sobą skłóceni.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także