Szpital (319)

Szpital

sezon 4 odc. 319

3.4/10
serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Karetka pogotowia przywozi do szpitala nastolatka. Pod wpływem dopalaczy skoczył on na rowerze z kilkumetrowej skarpy. Kolega przyprowadza na SOR Adama, który bardzo źle się czuje i ma duszności.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Karetka pogotowia przywozi do szpitala 12-latka z licznymi obrażeniami. Chłopak wziął dopalacze i pod ich wpływem skoczył na rowerze z kilkumetrowej skarpy. Pacjenta bada dr Eryk Wajman. Kolega przyprowadza na oddział ratunkowy 23-letniego Adama, który ledwo stoi na nogach. Mężczyzna bardzo źle się czuje i ma duszności. Przyjmuje go dr Piotr Wójtowicz.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także