Szpital (317)

Szpital

sezon 4 odc. 317

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Na oddział zgłasza się Marek. Mężczyzna tańczył i wszedł na stół. Rozlany alkohol zapalił się i podpalił mu spodnie. Na wizytę czeka Karina. Podczas intymnego spotkania poczuła silny ból w skroniach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Na oddział ratunkowy zgłasza się Marek ze swoją byłą żoną. Podczas randki po latach doszło do wypadku. Mężczyzna tańczył i wszedł na stół. Rozlany alkohol zapalił się od świec, podpalił jego spodnie i poważnie poparzył krocze. Pacjentem zajmuje się dr Piotr Wójtowicz. Na wizytę czeka 30-letnia Karina z kochankiem. Podczas intymnego spotkania kobieta poczuła bardzo silny ból w skroniach i zawroty głowy, a następnie straciła przytomność. Mężczyzna przywiózł ją do szpitala. Pacjentkę przyjmuje dr Michał Morawski.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także