Szpital (295)

Szpital

sezon 4 odc. 295

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Pogotowie przywozi do szpitala pobitą 65-latkę. Kobieta od kilku tygodni jest maltretowana przez chorego psychicznie syna. Do szpitala trafia 5-letni Antoś. Chłopca męczy kaszel i duszność.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Pogotowie przywozi do szpitala pobitą 65-latkę. Kobieta od kilku tygodni jest maltretowana przez chorego psychicznie syna. Pacjentkę przyjmuje dr Michał Morawski. Do szpitala trafia 5-letni Antoś. Chłopca męczy silny kaszel i duszność. Pogotowie wezwała babcia, która zajmowała się wnukiem. Malca przyjmuje dr Robert Szewczyk.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także