×
Szpital (289)

Szpital

sezon 3 odc. 289

serial paradokumentalny Polska 2014   od 7 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:16-letni Kamil przywozi do szpitala swojego kolegę. Chłopak spadł z dachu samochodu, na którym stał podczas jazdy. Na SOR trafia 30-letni Bartosz, który dostał ataku silnego bólu brzucha.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 29 czerwca
za 4 dni
17:45 Discovery Life (z napisami)

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

16-letni Kamil przywozi do szpitala swojego kolegę, Michała. Chłopak spadł z dachu samochodu, na którym stał podczas jazdy. Jest mocno potłuczony, ma złamaną rękę i nogę. Kolega pacjenta okłamuje pielęgniarkę oddziałową na temat okoliczności wypadku. Nastolatka przyjmuje dr Robert Szewczyk. Pogotowie przywozi na oddział ratunkowy 30-letniego Bartosza. Mężczyzna dostał w pracy ataku silnego bólu brzucha i zaczął wymiotować. Zajmuje się nim dr Dominika Gajda.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także