x
Szpital (287)

Szpital

sezon 3 odc. 287

serial paradokumentalny Polska 2014   od 7 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Tomasz, prezes firmy handlowej, przywozi do szpitala swoją 27-letnią pracownicę, Joannę. Mężczyzna uprawiał z nią seks w biurze, gdy zdarzył się wypadek. Kobiecie spadł na głowę wazon.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 18 kwietnia
pojutrze
9:00 Discovery Life (z napisami)
piątek, 19 kwietnia
za 3 dni
8:00 Discovery Life (z napisami)

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Tomasz, prezes dużej firmy handlowej, przywozi do szpitala swoją 27-letnią pracownicę, Joannę. Mężczyzna uprawiał z nią seks w biurze, gdy zdarzył się wypadek. Kobiecie spadł na głowę wazon. Pacjentkę przyjmuje dr Eryk Wajman. Karetka przywozi na oddział 37-letniego Marka. Mężczyzna jest groźnym recydywistą, który odbywa karę więzienia za napad z bronią w ręku. Pół godziny temu, podczas obiadu na stołówce, połknął widelec. Przyjmuje go dr Piotr Wójtowicz.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także