×
Szpital (281)

Szpital

sezon 3 odc. 281

serial paradokumentalny Polska 2014   od 7 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Karetka przywozi do szpitala 40-letniego Witolda, który w drodze powrotnej z podróży służbowej miał wypadek samochodowy. Na SOR trafia też z bólem karku 30-letni trener fitnessu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Karetka przywozi do szpitala 40-letniego Witolda. Pacjent miał wypadek samochodowy, kiedy wracał z podróży służbowej do Wrocławia. Towarzyszyła mu koleżanka z pracy. Mężczyznę przyjmuje dr Robert Szewczyk. Druga karetka pogotowia przywozi jego znajomą. Pacjentka ma rozbitą głowę i na chwilę straciła przytomność. Do szpitala przyjeżdża 30-letni Adam, którego bardzo boli kark i pachy. Mężczyzna jest trenerem fitnessu. Zemdlał z bólu podczas prywatnych zajęć z jedną ze swoich klientek. Bada go dr Michał Morawski.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także