Szpital (274)

Szpital

sezon 3 odc. 274

serial paradokumentalny Polska 2014   od 7 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Na oddział trafia 38-letni Tomasz. Mężczyzna jest bardzo osłabiony i ledwo trzyma się na nogach. Całą noc miał silną biegunkę. Pogotowie przywozi do szpitala 18-latka po próbie samobójczej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Na oddział trafia 38-letni Tomasz. Mężczyzna jest bardzo osłabiony i ledwo trzyma się na nogach. Całą noc miał silną biegunkę. Bada go dr Eryk Wajman. Pogotowie przywozi do szpitala 18-latka po próbie samobójczej. Pacjent chciał się zabić, ponieważ jego dziewczyna w tajemnicy przed nim usunęła ciążę. Chłopak załamał się, gdyż bardzo chciał zostać ojcem. Pacjentem zajmuje się dr Piotr Wójtowicz.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także