Szpital (271)

Szpital

sezon 3 odc. 271

3.4/10
serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Pogotowie przywozi do szpitala Wiktora Osmańskiego, założyciela fundacji dla chorych dzieci. Oskarżony o kradzież mężczyzna, by udowodnić swoją niewinność, postanowił się podpalić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Pogotowie przywozi do szpitala 55-letniego Wiktora Osmańskiego, założyciela fundacji dla chorych dzieci. Niesłusznie oskarżony o kradzież mężczyzna, by udowodnić swoją niewinność, postanowił się podpalić. Pacjentem zajmuje się dr Piotr Wójtowicz. Na oddział ratunkowy trafia też 10-letni Adam. Chłopiec wymiotuje i boli go brzuch. Okazuje się, że przedawkował witaminy, które w ogromnych ilościach podaje mu jego matka. Młodego pacjenta bada dr Anna Nowicka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także