Szpital (238)

Szpital

sezon 3 odc. 238

serial paradokumentalny Polska 2014   od 7 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Nauczycielka przywozi do szpitala 7-letnią uczennicę, Kasię. Szkolny łobuz przykleił dziewczynce do policzka plastikowy klocek. Małą pacjentką zajmuje się doktor Piotr Wójtowicz.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Nauczycielka przywozi do szpitala 7-letnią uczennicę, Kasię. Szkolny łobuz przykleił dziewczynce do policzka plastikowy klocek. Małą pacjentką zajmuje się dr Piotr Wójtowicz. Na oddział trafia także 17-letni Konrad. Nastolatek uczestniczył w rekonstrukcji historycznej bitwy. Podczas niej ktoś wystrzelił strzałę, która przeszyła mu prawe ramię. Pacjenta przyjmuje dr Eryk Wajman.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także