x
Szpital (237)

Szpital

sezon 3 odc. 237

serial paradokumentalny Polska 2014   od 7 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Pogotowie przywozi do szpitala 17-letniego Rafała. Pijany chłopak razem z kolegami niszczył lampy na ulicy. Kopnął jedną z nich i poraził go prąd. Upadając, uderzył głową o chodnik.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 15 grudnia
za 11 dni
3:50 Discovery Life (z napisami)

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Pogotowie przywozi do szpitala 17-letniego Rafała. Pijany chłopak razem z kolegami niszczył lampy na ulicy. Kopną jedną z nich i poraził go prąd. Upadając, uderzył głową o chodnik i stracił na chwilę przytomność. Pacjentem zajmie się dr Piotr Wójtowicz. 19-letnia Magda podczas szybkiej jazdy przez las spadła z roweru. Przecięła policzek o gałąź i bardzo się potłukła. Dziewczynę przyjmuje dr Anna Nowicka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także