×
Szpital (227)

Szpital

sezon 2 odc. 227

serial paradokumentalny Polska 2014   od 7 lat
Występują:Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak
W skrócie:Na SOR trafia opiekunka do dzieci, która zasłabła i uderzyła głową o wannę. Szymon źle się poczuł po udziale w maratonie. Mężczyzna ukrywa przed narzeczoną swoje uzależnienia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Do szpitala trafia 60-letnia opiekunka do dzieci, Barbara Kacperska, która zasłabła w łazience i uderzyła głową o wannę. Nieszczęśliwy wypadek miał miejsce, gdy kobieta zajmowała się trójką rodzeństwa. W szpitalu odwiedza ją matka dzieci. Kobieta jest wyraźnie niezadowolona z pobytu opiekunki w szpitalu. Na oddział przyjeżdża 32-letni Szymon Fałek. Mężczyzna trzy godziny temu brał udział w maratonie. Po powrocie do domu źle się poczuł. Przyjmuje go dr Michał Morawski. Narzeczona Szymona martwi się o jego stan zdrowia. Kobieta nie zdaje sobie sprawy, że jej partner jest uzależniony od prostytutek i pornografii. Prawdę wyjawia jej kolega z pracy Szymona, który niespodziewanie pojawia się na oddziale.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także