×
Szpital (220)

Szpital

sezon 2 odc. 220

serial paradokumentalny Polska 2014   od 7 lat
Występują:Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak
W skrócie:Michał Morawski zajmuje się 20-letnią Anną, którą od kilku dni boli pośladek. Kobieta ma wysoką gorączkę. Na SOR trafia też 40-letni Karol. Mężczyzna złamał rękę, siłując się z kolegą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 26 lipca
za 3 dni
9:15 Discovery Life (z napisami)
poniedziałek, 29 lipca
za 6 dni
8:15 Discovery Life (z napisami)
wtorek, 30 lipca
za 7 dni
15:15 Discovery Life (z napisami)

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Doktor Michał Morawski zajmuje się 20-letnią Anną, którą od kilku dni bardzo boli pośladek. Na dodatek dziewczyna ma wysoką gorączkę. Na oddział ratunkowy zostaje przyjęty 40-letni Karol. Mężczyzna złamał rękę, siłując się z kolegą. Chciał on w ten sposób zaimponować dużo młodszej dziewczynie, z którą kilkakrotnie się przespał. Przyjmuje go dr Dominika Gajda.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także