×
Szpital (217)

Szpital

sezon 2 odc. 217

serial paradokumentalny Polska 2014   od 7 lat
Występują:Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak
W skrócie:Dr Michał Morawski zajmuje się na oddziale 18-letnią Aniką. Dziewczyna została ciężko ranna w wypadku, który spowodował jej chłopak. Mężczyzna prowadził samochód pod wpływem alkoholu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 25 lipca
dziś
15:15 Discovery Life (z napisami)

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Dr Michał Morawski zajmuje się 18-letnią Aniką, którą przywiozła karetka. Dziewczyna została ciężko ranna w wypadku, który spowodował jej chłopak. Mężczyzna prowadził auto pod wpływem alkoholu. Nagle stracił panowanie nad kierownicą i wjechał w drzewo. Pacjentka nie czuje rąk ani nóg. Tymczasem na oddział ratunkowy zgłasza się Marek, który skarży się na silny ból barku. Chłopak upadł podczas wspinaczki. Zajmuje się nim dr Robert Szewczyk.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także