×
Szpital (216)

Szpital

sezon 2 odc. 216

serial paradokumentalny Polska 2014   od 7 lat
Występują:Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak
W skrócie:Dr Piotr Wójtowicz bada Rafała. Mężczyzna miał groźny wypadek w pracy. Maszyna do cięcia foli wciągnęła rękę chłopaka. Pacjentami dr. Roberta Szewczyka są Paweł i Igor. Mężczyźni pobili się.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 23 lipca
za 7 dni
8:15 Discovery Life (z napisami)
środa, 24 lipca
za 8 dni
15:15 Discovery Life (z napisami)

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Dr Piotr Wójtowicz bada 25-letniego Rafała. Mężczyzna miał groźny wypadek w pracy. Maszyna do cięcia foli wciągnęła rękę chłopaka i prawie mu ją urwała. Pacjentami doktora Roberta Szewczyka są 35-letni Paweł i 33-letni Igor. Mężczyźni pobili się, gdyż Paweł uważa, że jest biologicznym ojcem córki Igora. Okazuje się, że żona mężczyzny sypiała w tym samym czasie z nimi obydwoma. Paweł upiera się, by zrobić test na ojcostwo.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także