×
Szpital (214)

Szpital

sezon 2 odc. 214

serial paradokumentalny Polska 2014   od 7 lat
Występują:Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak
W skrócie:Doktor Gajda zajmuje się ciężarną Kingą. Kobietę bardzo boli brzuch. Karetka przywozi na oddział ratunkowy 18-letniego Dawida. Chłopak został pogryziony przez psa byłej dziewczyny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Dr Dominika Gajda zajmuje się 28-letnia Kingą. Kobieta jest w siódmym miesiącu ciąży i bardzo boli ją brzuch. Karetka przywozi na oddział ratunkowy 18-letniego Dawida. Chłopak został pogryziony przez psa byłej dziewczyny, kiedy śpiewał pod jej oknem i grał na gitarze. Chłopak próbuje odzyskać ukochaną i tym gestem chciał zrobić na niej wrażenie. Pacjentem zajmuje się dr Piotr Wójtowicz.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także