x
Szpital (200)

Szpital

sezon 2 odc. 200

serial paradokumentalny Polska 2014   od 7 lat
Występują:Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak
W skrócie:Karetka przywodzi na oddział 14-letnią Weronikę. Dziewczyna została brutalnie pobita i zgwałcona. Wciąż znajduje się pod wpływem leków odurzających i nie pamięta jak trafiła do szpitala.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Karetka SOR-u przywodzi na oddział 14-letnią Weronikę, która trafia pod opiekę Piotra Wójtowicza. Dziewczyna została brutalnie pobita i zgwałcona. Wciąż jeszcze znajduje się pod wpływem leków odurzających i nie pamięta, co się wydarzyło przed jej przyjazdem do szpitala. Badanie wykazuje, że nastolatce podano pigułkę gwałtu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także