×
Szpital (197)

Szpital

sezon 2 odc. 197

serial paradokumentalny Polska 2014   od 7 lat
Występują:Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak
W skrócie:Anna Nowicka opiekuje się 8-letnim Piotrkiem, który ma problemy z oddychaniem. Tymczasem Dominika Gajda przyjmuje 38-letniego Wojciecha. Mężczyzna stracił przytomność na ulicy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 25 czerwca
jutro
9:00 Discovery Life (z napisami)
środa, 26 czerwca
pojutrze
8:00 Discovery Life (z napisami)
czwartek, 27 czerwca
za 3 dni
14:45 Discovery Life (z napisami)

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Anna Nowicka opiekuje się 8-letnim Piotrkiem, który ma problemy z oddychaniem. Tymczasem Dominika Gajda przyjmuje 38-letniego Wojciecha. Do szpitala przywiozła go karetka po tym, jak stracił przytomność na ulicy. Kilka miesięcy temu stwierdzono u niego raka jelita grubego z przerzutami do płuc i wątroby. Mężczyzna jest umierający.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także