Szpital (196)

Szpital

sezon 2 odc. 196

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak
W skrócie:Piotr Wójtowicz zajmuje się 15-latką, która uderzyła głową o chodnik i straciła przytomność. Do szpitala przyjeżdża matka z trzema synami. Najmłodszy z nich ma gorączkę i boli go gardło.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Piotr Wójtowicz zajmuje się 15-letnia Weroniką. Nastolatka przewróciła się w parku, uderzyła głową o chodnik i straciła przytomność. W międzyczasie do szpitala przyjeżdża matka z trzema synami. Najmłodszy z nich, 4-letni Michaś, od kilku dni ma gorączkę i bardzo boli go gardło. Pojawiły się również problemy z oddychaniem i wymioty. Dziecko trafia pod opiekę Anny Nowickiej, która podejrzewa mononukleozę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także