x
Szpital (181)

Szpital

sezon 2 odc. 181

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak
W skrócie:Iwona przywozi do szpitala swojego syna Marcina. Nastolatek chciał popełnić samobójstwo. Zażył dużo środków przeciwbólowych i popił je alkoholem. Pacjenta przyjmuje dr Robert Szewczyk.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Iwona przywozi do szpitala swojego syna Marcina. Nastolatek chciał popełnić samobójstwo. Zażył dużo środków przeciwbólowych i popił je alkoholem. Pacjenta przyjmuje dr Robert Szewczyk. Pomimo płukania żołądka stan chłopaka nie poprawia się. Badania wykazują, że doszło do uszkodzenia wątroby i potrzebny będzie przeszczep. Pacjentem SOR-u jest także jeden z najlepszych fryzjerów w mieście - Marcel Włodarek. Mężczyzna skaleczył się nożyczkami w palec, który teraz bardzo go boli. Przyjmuje go dr Piotr Wójtowicz. Pomiędzy mężczyzną a towarzyszącą mu narzeczoną dochodzi do awantury.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także