Szpital (178)

Szpital

sezon 2 odc. 178

serial paradokumentalny Polska 2014   od 7 lat
Występują:Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak
W skrócie:Na SOR trafia 15-letni Damian, który włożył sobie do odbytu nasączony spirytusem tampon. Alkohol podrażnił dolny odcinek przewodu pokarmowego i chłopak krwawi. Przyjmuje go Anna Nowicka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 10 grudnia
za 4 dni
7:15 Discovery Life (z napisami)

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Na SOR trafia 15-letni Damian, który włożył sobie do odbytu nasączony spirytusem tampon. Alkohol bardzo podrażnił dolny odcinek przewodu pokarmowego i chłopak krwawi. Przyjmuje go Anna Nowicka. Karetka pogotowia przywozi do szpitala dwóch mężczyzn, którzy spadli z windą z dużej wysokości. Zajmuje się nimi Michał Morawski.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także