×
Szpital (172)

Szpital

sezon 2 odc. 172

serial paradokumentalny Polska 2014   od 7 lat
Występują:Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak
W skrócie:Dominika Gajda zajmuje się chłopcem, który doznał obrażeń podczas upadku z balkonu. W międzyczasie do Michała Morawskiego zgłasza się 22-letni Adam. Cierpi z powodu dolegliwość żołądkowych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Dr Dominika Gajda zajmuje się chłopcem, który doznał poważnych obrażeń podczas upadku z balkonu. Dziecko ma głęboką ranę na nodze i prawdopodobnie złamało rękę. W międzyczasie do Michała Morawskiego zgłasza się 22-letni Adam, który od kilku dni cierpi z powodu dolegliwość żołądkowych. Mężczyzna chciał zaimponować dziewczynie i dużo ćwiczył. By pozbyć się zakwasów, zjadł proszek do pieczenia.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także