Szpital (169)

Szpital

sezon 2 odc. 169

serial paradokumentalny Polska 2014   od 7 lat
Występują:Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak
W skrócie:Anna Nowicka przyjmuje Natalię, która zatruła się podejrzanym specyfikiem na trądzik. Na SOR trafia też trzylatek, który połknął klocki z magnesami. Piotr Wójtowicz zleca płukanie żołądka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Dr Anna Nowicka przyjmuje 17-letnią Natalię, która zatruła się silnymi lekami na trądzik. Nastolatka od sześciu miesięcy spotyka się z 40-letnim Michałem, który jest kolegą jej ojca. Chciała pozbyć się defektu cery, żeby jeszcze bardziej mu się podobać. Dziewczyna jest w nim bardzo zakochana, ale ukrywa ten związek przed rodzicami. W międzyczasie mężczyzna przywozi do szpitala 3-letniego synka, który połknął kilka małych klocków z magnesami. Dziecko przyjmuje dr Piotr Wójtowicz, który natychmiast zleca płukanie żołądka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także