Szpital (166)

Szpital

sezon 2 odc. 166

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak
W skrócie:Dr Michał Morawski bada pacjenta, który stosował drastyczne zabiegi, by oczyścić organizm. Ratownicy przywożą do szpitala nastolatka. Został on podtopiony w szkolnej toalecie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Dr Michał Morawski bada mężczyznę, który skarży się na osłabienie i ciągłą senność. Pacjent prowadzi centrum medycyny naturalnej. Ukrywa przed lekarzem, że od pewnego czasu stosuje codziennie lewatywy i głodówkę, żeby oczyścić organizm. W tym czasie ratownicy medyczni przywożą do szpitala 12-letniego Patryka, który został podtopiony w szkolnej toalecie. Chłopcem zajmuje się dr Anna Nowicka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także