Szpital (164)

Szpital

sezon 2 odc. 164

3.6/10
serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak
W skrócie:Eryk Wajman przyjmuje na oddział 16-letniego Bartosza, który spadł z wysokiej skały i doznał poważnych obrażeń. Nastolatek chciał uciec z domu po tym, jak dowiedział się, że jest adoptowany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Eryk Wajman przyjmuje na oddział 16-letniego Bartosza, który spadł z wysokiej skały i doznał poważnych obrażeń. Nastolatek chciał uciec z domu po tym, jak dowiedział się, że jest adoptowany. Do szpitala trafia 40-letnia kobieta, która nagle zasłabła podczas rozmowy z bratem. Skarży się na ból brzucha i wymiotuje. Pacjentką zajmuje się Michał Morawski. Diagnozuje u niej zawał serca.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także