Szpital (156)

Szpital

sezon 2 odc. 156

3.4/10
serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak
W skrócie:38-letni Jakub skarży się na ból w klatce piersiowej. Sądzi, że to zawał. W tym samym czasie do szpitala trafia mężczyzna, który tydzień temu skaleczył się w nogę. Rana wciąż go boli.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

38-letni Jakub skarży się na ból w klatce piersiowej. Jest przerażony myślą, że zawał. Pacjenta przyjmuje dr Eryk Wajman. W tym samym czasie kobieta przyprowadza do szpital swojego ojca. Mężczyzna tydzień temu skaleczył się w nogę. Próbował się leczyć za pomocą ziół, jednak rana na nodze bardzo go boli. Pacjentem zajmuje się dr Robert Szewczyk.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także