Szpital
sezon 1 odc. 14
Występują: | Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak |
---|---|
W skrócie: | Doktor Dominika Gajda zajmuje się 22-letnią dziewczyną, która bardzo poważnie zraniła się w trakcie kąpieli. Zaczyna się walka z czasem. Niezbędna jest krew dla pacjentki. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.
W tym odcinku
Doktor Dominika Gajda zajmuje się 22-letnią dziewczyną, która bardzo poważnie zraniła się w trakcie kąpieli. Zaczyna się walka z czasem. Niezbędna jest krew, a szpital nie dysponuje odpowiednią grupą. Tymczasem do placówki trafia Marcin Mierzewski, który skarży się na nudności i ciągle wymiotuje. Pacjenta bada doktor Robert Szewczyk. Dowiaduje się, że mężczyzna ma cukrzycę i ostatnio bardzo schudł. Mężczyzna przeżywa załamanie, gdy dowiaduje się, że ma raka trzustki.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Maciej Słota
jako ordynator Piotr Wójtowicz -
Krzysztof Wnuk
jako Michał Morawski -
Kaja Sosnowska
jako Dominika Gajda -
Radosław Osmalak
jako Eryk Wajman -
Tomasz Augustynowicz
jako Robert Szewczyk -
Sylwia Oksiuta
jako Anna Nowicka
Zobacz także
- Szpital (203) - serial paradokumentalny - noc niedz./pon., 15 na 16 czerwca 2:45
- Szpital (564) - serial paradokumentalny - noc niedz./pon., 15 na 16 czerwca 2:50
- Szpital (204) - serial paradokumentalny - noc niedz./pon., 15 na 16 czerwca 3:45 i 1 późniejsza emisja
- Szpital (805) - serial paradokumentalny - noc niedz./pon., 15 na 16 czerwca 5:00 i 1 późniejsza emisja
- Szpital (1002) - serial paradokumentalny - poniedziałek, 16 czerwca 7:35
- Szpital (329) - serial paradokumentalny - poniedziałek, 16 czerwca 8:15 i 1 późniejsza emisja
- Szpital (1003) - serial paradokumentalny - poniedziałek, 16 czerwca 8:35
- Szpital (331) - serial paradokumentalny - poniedziałek, 16 czerwca 9:15 i 2 późniejsze emisje
- Szpital (328) - serial paradokumentalny - poniedziałek, 16 czerwca 15:15
- Szpital (797) - serial paradokumentalny - poniedziałek, 16 czerwca 16:55