Szpital (107)

Szpital

sezon 1 odc. 107

serial paradokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak
W skrócie:Anna Nowicka i Dominika Gajda zajmują się nastolatkami, którzy ulegli wypadkowi. Dziewczyna jest w siódmym miesiącu ciąży. Jej chłopak ma złamaną miednicę. Ich rodzice wszczynają awanturę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Anna Nowicka i Dominika Gajda zajmują się parą nastolatków, którzy mieli wypadek na skuterze. Dziewczyna jest w siódmym miesiącu ciąży i bardzo boi się o swoje dziecko. Jej chłopak ma złamaną miednicę. Uciekli z domu, bo rodzice zabronili się im spotykać i chcą oddać ich dziecko do adopcji. Oboje jednak bardzo się kochają i chcą być rodzicami. Do szpitala przyjeżdżają ich rodzice. Dochodzi do awantury.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także