Szpital (1005)

Szpital

sezon 14 odc. 1005

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Doktor Piotr Wójtowicz opatruje 16-latka i jego młodszego brata, którzy wpadli na szybę. Zamierzali dokonać napadu na sklep spożywczy. Do szpitala trafia też półtoraroczny chłopczyk z drgawkami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

Doktor Piotr Wójtowicz opatruje 16-latka i jego młodszego brata, którzy poranili się po tym, jak wpadli na szybę. Rodzeństwo zamierzało dokonać napadu na sklep spożywczy, a zdobyte pieniądze przekazać mamie, żeby mogła zapłacić rachunki. Kobieta wychowuje ich sama. Nie może iść do pracy, ponieważ ma kłopoty ze zdrowiem. Niedoszła ofiara rabunku chce pomóc rodzinie, ale słyszy odmowę. Do szpitala, pod opiekę doktor Anny Nowickiej, trafia półtoraroczny chłopczyk z drgawkami. Przywozi go młoda mama. Jak się okazuje, 25-latka zaaplikowała synkowi za dużo żelu na ząbkowanie. Z trudem radzi sobie z dzieckiem, jest przemęczona. Nie może liczyć na pomoc męża. Wkrótce dowiaduje się, że partner ją zdradził. Mężczyzna żałuje romansu i próbuje ratować rodzinę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także