Szkoła (716)

Szkoła (716)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Joanna Litwin-Widera, Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Dorota Godzic
W skrócie:Licealista Maciek odkrywa, że wytatuował sobie pod wpływem alkoholu imię 'Kamila' na plecach. Nie ma jednak pojęcia, kim ona jest. Okazuje się, że to dziewczyna, z której do tej pory się naśmiewał.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie współczesnych nastolatków, uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Młodzi ludzie zmagają się z wieloma problemami typowymi dla ich wieku, jak poszukiwanie własnej tożsamości czy potrzeba akceptacji.

W tym odcinku

Licealista Maciek Petrus odkrywa, że wytatuował sobie pod wpływem alkoholu imię "Kamila" na plecach. Nie ma jednak pojęcia, kim ona jest. Rozpoczyna poszukiwania. Wkrótce okazuje się, że tą dziewczyną jest Kamila Nowak, z której do tej pory Maciek i jego koledzy się wyśmiewali się. Chłopak zaczyna lubić koleżankę, ale się tego wstydzi. Uczeń pierwszej klasy liceum, Jurek Kolski, dowiaduje się, że jego starszy brat właśnie wyszedł z więzienia. Dawid wmawia mu, że ma dług u groźnych bandytów. By zdobyć pieniądze, chce, aby Jurek sprzedawał w szkole narkotyki. Ten staje przed poważnym dylematem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także