Szkoła (45)

Szkoła (45)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Sabina Głuch, Aleksandra Żurecka
W skrócie:Irka często wagaruje. Podrabia usprawiedliwienia nieobecności. Pewnego dnia starsza siostra dziewczyny demaskuje jej oszustwa. W zemście nastolatka postanawia uwieść jej chłopaka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Codzienne perypetie współczesnych nastolatków, uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Młodzi ludzie zmagają się z wieloma problemami typowymi dla ich wieku, jak poszukiwanie własnej tożsamości czy potrzeba akceptacji. Wyzwania, jakie stawia przed nimi świat, oraz sprawy, z którymi muszą sobie radzić, wielokrotnie znajdują ujście w ich zachowaniu. Negowanie autorytetów, bunt, kradzieże, prześladowania i poszukiwanie nowych wrażeń to część wątków zaprezentowanych w serialu. W każdym z odcinków widzowie poznają historie uczniów, w których ważną rolę odegrają nauczyciele. Dzięki ich życzliwej pomocy nastolatkowie uświadomią sobie, że z trudnej sytuacji można znaleźć wyjście i najbardziej skomplikowany problem da się mądrze rozwiązać. Tłem im przygód jest Gimnazjum nr 105 i Liceum Ogólnokształcącego nr 44 w Krakowie, które znajdują się pod opieką dyrektora, Stanisława Chlebowskiego (Tadeusz Łomnicki).

W tym odcinku

Irka często wagaruje. Podrabia usprawiedliwienia nieobecności. Starsza siostra dziewczyny demaskuje jej oszustwa. W zemście nastolatka postanawia uwieść jej chłopaka. Mirek przeprowadził się niedawno z rodzicami do Krakowa. Stara się, by nowi koledzy go polubili. Ci wykorzystują sytuację i namawiają go do różnych zadań, dzięki którym nowym uczeń ma niby zyskać przychylność klasy i nauczycieli.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także