Szkoła (697)

Szkoła (697)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maria Meyer, Joanna Litwin-Widera, Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkówna
W skrócie:Amanda prowadzi vloga modowego. Z jej działalności śmieje się Marika. Okłamuje nastolatkę, że zyska większą popularność, mając stalkera. Amanda opowiada wszystkim o swoim prześladowcy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Amanda Kornacka prowadzi vloga modowego. Z jej internetowej działalności nabija się Marika. Okłamuje nastolatkę, że zyska większą popularność, mając stalkera. Amanda opowiada wszystkim o swoim prześladowcy. Tylko Marika jej nie wierzy. Zmienia jednak zdanie, kiedy widzi, jak uczennicę śledzi Karol Trałka. Próbował pomóc vlogerce i zdemaskować stalkera. Kornacka tego nie potwierdza, więc wszyscy uważają, że jest winny. Chcą go ukarać. Licealistka Beata Okońska ma nowego partnera. Piotr bardzo troszczy się o młodszą siostrę Zosię. Dziewczyna szantażuje kolejne ukochane brata, wymuszając różne przysługi. On nie zdaje sobie z tego sprawy. Beata spełnia wszystkie zachcianki Zosi, dopóki nie nastolatka prosi o kupno narkotyków. Wówczas Okońska mówi Piotrowi prawdę, ale chłopak jej nie wierzy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także