Szkoła (7)

Szkoła (7)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Sabina Głuch, Aleksandra Żurecka
W skrócie:Mariusz przeprowadził się do Krakowa i przeniósł się z matką do jej nowego męża. Mieszka z nimi też syn mężczyzny. Mariusz źle czuje się w nowej szkole i jest prześladowany przez uczniów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Codzienne perypetie współczesnych nastolatków, uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Młodzi ludzie zmagają się z wieloma problemami typowymi dla ich wieku, jak poszukiwanie własnej tożsamości czy potrzeba akceptacji. Wyzwania, jakie stawia przed nimi świat, oraz sprawy, z którymi muszą sobie radzić, wielokrotnie znajdują ujście w ich zachowaniu. Negowanie autorytetów, bunt, kradzieże, prześladowania i poszukiwanie nowych wrażeń to część wątków zaprezentowanych w serialu. W każdym z odcinków widzowie poznają historie uczniów, w których ważną rolę odegrają nauczyciele. Dzięki ich życzliwej pomocy nastolatkowie uświadomią sobie, że z trudnej sytuacji można znaleźć wyjście i najbardziej skomplikowany problem da się mądrze rozwiązać. Tłem im przygód jest Gimnazjum nr 105 i Liceum Ogólnokształcącego nr 44 w Krakowie, które znajdują się pod opieką dyrektora, Stanisława Chlebowskiego (Tadeusz Łomnicki).

W tym odcinku

Mariusz przeprowadził się do Krakowa i przeniósł się z matką do jej nowego męża. Mieszka z nimi również syn mężczyzny, który w tym roku kończy liceum. Mariusz źle czuje się w nowej szkole i jest prześladowany przez innych uczniów. Ich żarty stają się coraz bardziej okrutne. Gimnazjalistka Marta sprzedaje w Internecie swoje rozbierane zdjęcia, by zarobić pieniądze na doładowania do telefonu. Kiedy dowiaduje się o tym jej kolega z klasy, postanawia zemścić się na niej i umieszcza kompromitujące fotki na stronie, którą potem pokazuje w klasie. Marta jest załamana, bo o sprawie może dowiedzieć się jej chłopak, Alan.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także