Szkoła (663)

Szkoła (663)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maria Meyer, Joanna Litwin-Widera, Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkówna
W skrócie:Licealista Szymon Walczak jest zakochany w Zosi Szymczyk. Zostaje jednak odrzucony. Przekonany, że nastolatka go zwodziła, postanawia się zemścić. Oblewa cuchnącą substancją ubrania uczennicy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Licealista Szymon Walczak jest zakochany w Zosi Szymczyk. Zostaje jednak odrzucony przez wybrankę. Przekonany, że nastolatka go zwodziła, postanawia się zemścić. Oblewa cuchnącą substancją ubrania uczennicy i innych dziewczyn. Nie daje mu to satysfakcji. Zachęcony przez internetowych hejterów Szymon zaczyna planować atak na Zosię. Ósmoklasiści Remek i Piotrek są prześladowani przez agresywnych kolegów. Decydują się pokonać chuliganów sprytem oraz inteligencją. Kiedy zostają zmuszeni do napisania referatu, wykorzystują okazję, by ośmieszyć Błażeja i Patryka. Następnie przejmują konta nastolatków na portalu społecznościowym. Zamierzą pokazać prześladowcom, że nie powinni ich lekceważyć, mimo słabości fizycznej.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także