x

Szkoła (643)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maria Meyer, Joanna Litwin-Widera, Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkówna
W skrócie:Miłosz czuje się mniej inteligentny niż jego dziewczyna. Nastolatka udaje, że nie rozumie zadania z chemii. Marysia chce, by jej tata wrócił do domu. Mężczyzna znęcał się nad bliskimi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Miłosz Kupczyk, uczeń klasy 7b, czuje, że jest mniej inteligentny niż jego dziewczyna Jola. Nastolatka, by ratować ich związek, udaje, że nie rozumie zadania z chemii i prosi chłopaka o pomoc. On sądzi, że ukochana go ośmieszyła i postanawia z nią zerwać. Tymczasem Marysia Węgrzyn, która uczęszcza do 7a, pragnie, by jej tata wrócił do domu. Mężczyzna znęcał się nad synem i żoną. Został skazany i przez trzy lata nie miał kontaktu z rodziną. Brat dziewczyny, Patryk nie chce dopuścić do powrotu ojca. Po raz pierwszy w życiu mu się sprzeciwia. Wkrótce mężczyzna atakuje dzieci przed szkołą. Nauczyciel fizyki - Andrzej Lesicki, zawiadamia policję oraz matkę rodzeństwa.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także