Szkoła (606)

Szkoła (606)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Joanna Litwin-Widera, Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Dorota Godzic
W skrócie:Licealistka Marika Wroniecka jest uważana za osobę niemiłą. Nastolatka próbuje poprawić swój wizerunek. Zaczyna pomagać innym bez względu na to, czy życzą sobie wsparcia, czy też nie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Licealistka Marika Wroniecka jest uważana za osobę niemiłą. Nastolatka próbuje poprawić swój wizerunek. Zaczyna pomagać innym bez względu na to, czy życzą sobie wsparcia, czy też nie. Uczniowie mówią nauczycielce, że Marika wtrąca się w ich sprawy. Wściekła dziewczyna postanawia ukarać niewdzięcznych kolegów. Rodzice sióstr, Karoliny i Patrycji Grabiec, wyjeżdżają na tygodniowy urlop. Mama zostawia córkom pięćset złotych, które mogą wydać tylko w nagłym wypadku. Licealista Marek Petrus podrywa Karolinę, żeby oddała mu pieniądze. Nieświadoma podstępu uczennica daje się uwieść. Patrycja podejrzewa, że nastolatek wykorzystuje jej siostrę. Chce go zdemaskować.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także